MÖBLER / Bord / Soffbord 10695130
*
nr 1069 5130
Soffbord
Teak, längd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 58, 50/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:16:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 14:10:35
1
200 kr
14/11 14:12:22
2
150 kr
14/11 14:12:22
1
200 kr (Budbetjänt)
14/11 14:12:52
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord teak teakmöbler trä
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5130
Soffbord
Teak, längd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 58, 50/60-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/11 14:10:35 | 1 | 200 kr |
| 14/11 14:12:22 | 2 | 150 kr |
| 14/11 14:12:22 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 14:12:52 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord teak teakmöbler trä
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51



